pátek 12. července 2013

Summer update + China glaze - Heat Index

Zase jsem se dlouho neozývala, protože to bylo pořád něco. Ale tak nějak předpokládám, že ani vy nesedíte pořád doma u počítače.  Čekala jsem, jak léto bude na nic, protože mi to tak přijde vždycky. Ono je lepší mít nízký nároky, pak je člověk překvapenej, jak je to vlastně nakonec dobrý. Po nemoci jsem úspěšně dodělala zkoušky a mohla se ,,těšit" na léto v práci a bez D. Nicméně s D. se už za pár dnů uvidíme a neskutečně se těšim. A zatim mi ty dny utíkaj fakt hrozně, protože... pořád je co dělat. Jsem buď v práci, kde je to překvapivě pohoda. Nebo se chodíme koupat na přehradu (a pít, to je fakt sranda :D). Zrovna nedávno jsem po dvou flaškách vína píchala svýmu kamarádovi M. piercing. Kam, to radši nechtějte vědět. Momentálně jsem sice trochu nemocná (beru antibiotika, ale neni mi zas tak špatně), ale to mě nezastaví! :D Zejtra jdeme na tatarák a zase na pláž, potom jedu za kamarádkou, potom konečně za D. a na konci července ještě na vodu. Pak zase chvilku práce a pak za D. a na naší každoroční tejdenní chlastací párty, na kterou se těšíme už od doby, kdy jsme loni odjížděli.
Nakonec jsou moje plány na prázdniny stokrát lepší, než jsem si představovala. Doufám, že si léto užíváte minimálně tak jako já! A to nejlepší (možná?) teprve přijde. V září letim do Londýna! Už máme letenky i ubytování. Stačí pořešit pár detailů, ale už je to jistý. Nehorázně se těšim a taky tam hodlám nehorázně nakupovat. A musim přivézt M. vosk na vlasy, kterej se dá vymejt jenom Jarem.

Pár fotek:)

A moje práce :)

Tak, doufám, že vás dlouhej úvod neodradil. A i kdyby jo, tak smůla, na svym blogu si můžu psát co chci! K létu, alespoň pro mě, neodmyslitelně patří bláznivé barvy na nehtech. Zamilovala jsem se do Neonek - mám doma dvě. Psala jsem o nich v článku o červnových nákupech. Zatím jsem z těch dvou vyzkoušela pouze Heat Index. Barva je to naprosto nádherná, ač na fotkách tolik nevynikne. Kdo zkoušel fotit neonové laky tak ví. o čem mluvím. Je neskutečně těžké je zachytit tak, jak ve skutečnosti vypadají.  Tenhle patří do limitované kolekce Sunsational, která má naprosto nádherný barvy! Není divu, že ji na modelaznehtu.cz mají skoro celou vyprodanou. Mně se líbily asi 4 odstíny, ale nebyly na skladě, tak jsem vzala tento. A nelituju, moc se mi líbí :).
Co se týče krytí, tak jsem trochu zklamaná. Všechny laky od China Glaze co mám kryjí hned v jedné, maximálně ve dvou vrstvách. Tady jsem musela dát 4 a stejně jsem nebyla moc spokojená, ale na pátou už nebyl čas. Výdrž mě taky moc neoslnila. Vydržel relativně dlouho, ale špičky se mi začali oloupávat hned druhý den. Což mě fakt mrzí, protože ten lak je fakt nádherný a nosila bych ho klidně dlouho :(. 


0 komentářů: