úterý 16. července 2013

Pryč z Prahy poprvé - Západní Čechy

A začalo moje prázdninový cestování. Jak jsem psala v minulym článku, první moje cesta směřovala na západ Čech, blízko Františkovým Lázním. Jela jsem ke kamarádce C., která tu tráví prázdniny. A ještě pořád tu jsem, odjíždíme až (nebo už?) zítra. Je to tu fakt skvělý, taková malá vesnička. Bydlíme v něčem, co vypadá jako statek. Akorát tu nejsou zvířata (jenom 2 kočky a 5 koťat, který jsou nádherný), jenom keramická dílna :D. A je tu fakt krásně.
Hned první den jsme se vydali do Františkových lázní pro cigára. Druhý den jsme jeli do Německa, do Waldsassenu. Bylo to fajn, až na to, že nás německá police hned po příjezdu legitimovala a hledala nám v taškách a v autě drogy :D. Ale pak to dopadlo dobře, a my se vydali na prohlídku města. Navštívili jsme baziliku (která měla kolem fakt nádhernou krajinu a kravičky)  a obchody. V Lidlu a Aldu jsme nakoupili spoustu levnýho barevnýho alkoholu a Caesar salát. No a pak jsme šli s C. do Rossmanna, kde jsme strávili fakt hodně času :D. Jenom pár fotek:

Maybelline Illegal Length - dlouho jsem nebyla v ČR v drogerii, ale pokud se nepletu, u nás je jenom ta s růžovým nápisem. 


Limitky Essence jsem viděla tři - jednu klasicky ve stojanu a pak dvě mimo. Ta Tribal summer vypadá fakt skvěle a u nás asi bohužel není, pokud vím. Kosmetiku Rival de Loop si matně pamatuju z Rossmanna v ČR. Ale myslím, že měli jenom pečující kosmetiku. Tady měli plné dva stojany dekorativky:


Samozřejmostí byl i stojan kosmetiky Manhattan, který jsem ale bohužel nestihla vyfotit. A tady je už můj nákup: Dvoubarevný make-up Rival de Loop, parfém Candy Style, neonový lak Rival de Loop (jenom za Euro), tekuté linky Manhattan a zvětšující lesk na rty Rival de Loop. Ještě jsem si koupila šampon od Elséve, ale ten na fotce není. 


A na závěr fotky od baziliky:
A úplně na závěr cheesecake, kterej jsme vytvářeli s M. 


Doufám, že se vám dnešní (i když stručný ) článek líbil. Určitě napíšu podrobnou recenzi produktů, až je pořádně vyzkouším :). Zítra se vracím zpátky do Prahy a pozítří zase jedu pryč, tentokrát na východ republiky - do Orlový. Nevím, jak tam bude čas na články, ale pokusím se něco přidat.

4 komentářů:

Helena Mottlová řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Helena Mottlová řekl(a)...

Zrovna jsen se vratila z nakupu ve waldsassenu :D (bydlim kousek od hranic). Jinak pro nakup kosmetiky jsi mela radsi zajet o par km dal do Markredwitzu. V tamejsi dm maji 5x vic kosmetiky jak v tomhle rossmanu (i stojan essie a mam takovy pocit ze i aussie)

Ivana řekl(a)...

Ty linky od Manhattanu mám a přijdou mi docela dost prima :-)

Suzie řekl(a)...

Helena:jé, to je dobrá náhoda :D. (a bydlení u hranic ti závidim. nákupy jsou v Německu fakt o něčem jinym, i jídla...bohužel). A dekuju za tip, ale my nejeli kvuli nakupum, jenom na vylet, tak jsem do toho nemohla moc kecat :). Ale třeba tu ještě jednou budu a podívám se tam :)

Ivana:tak to jsem na ně opravdu zvědavá!