neděle 23. června 2013

Ladybox květen 2013 + letní update

Přiznám se naprosto upřímně, že se snad radši ani nekoukám, kdy jsem psala naposled článek. Na blog jsem nezapomněla, to rozhodně ne, ale nebyl čas ani nálada. Co se od minule změnilo? Jsem už konečně zdravá, zase chodím do práce. Mám za sebou úspěšně první ročník (no i když nevim, jestli je to moc pozitivní :D), D. má před státnicema. Venku je už konečně počasí, který odpovídá roční době. Čeká mě léto a prázdniny, na který se paradoxně skoro vůbec netěšim, protože budu akorát zavřená v práci. Nejradši bych přeskočila červenec a vrhla se rovnou na srpen, protože tam bude naše každoroční chlastací akce. No, máme i nějaký plány na září, ale kdoví jak to všechno bude. 

A teď už k nadpisu článku. Květnový Ladybox byl poslední, který jsem ti objednala v rámci předplatného a říkala si, že s boxy na chvilku skončím. No, jenže to by do nápovědy nesměli dát Inglot + dárek navíc v podobě buď šamponu Kiss Face, rtěnky MUFE nebo pasty (kterou teda upřímně doufám že tam mít nebudu). A tak jsem nakonec objednala, no... A jak se mi teda líbil květnový box?

LAMBRE - Tekuté oční stíny, odstín 05, plné balení
No, tohle je ten slavný produkt, který si člověk bude moct vybrat před zasláním. Tak jsem si vybrala fialovou, a přišla mi hnědá. Ono ve výsledku je to snad lepší, protože ta ,,fialová" mi z fotek co jsem viděla přišla spíš růžovo-bílá. Stíny jsem ještě nezkoušela, jenom na ruce, a drží ja židovská víra.... Já obecně teda jiný stíny než pudrový nemám moc ráda (jedinou výjimku mají Color Tattoo), navíc tohle má takovej hroznej aplikátor... Ale ta uvidíme. Na nějaký častý používání to ale moc nevidim.

Lee Stafford - suchý šampon, cestovní balení
Tak ačkoliv jsem nesdílela všeobecnou facebookovou hysterii ohledně umístění téhle značky, výrobek mi udělal radost. Suchý šampony mám moc ráda (ten od Balei co mám už je skoro vypotřebovanej). Jsem ráda, že jsem nedostala ten lesk, s tím bych toho asi moc nenadělala, ale tohle určitě využiju.

Iven Cosmetics - Collagen s Elastinem, 10 ml vzorek
Další věc, co mě podle popisu nijak moc nebrala. Po otevření LB ale musim říct, že to fakt zajímavě voní. Na pleti je to moc příjemný. Podle letáku LB by to mělo zvyšovat hydrataci pleti a zlepšovat pružnost pleti - no, já nemám suchou pleť, tak to moc nedokážu posoudit. 

La Chevre - Revitalizační maska, plné balení
Na tenhle produkt jsem se i těšila. Je super, že byl i personalizovaný - přišla mi varianta hodící se na mojí mastnou pleť. Masku jsem několikrát zkoušela a je fajn, ale přijde mi to spíš jako krém než maska. A co mi přišlo jako hodně velký mínus, že fakt příšerně smrdí... Nepoužívám jí zas tak moc dlouho, tak jsem zvědavá, jestli po delším používání uvidím výsledky (slibuje léčbu kožních onemocnění, ochranu před sluncem a léčbu komedomů).

Palmer's - pleťové mléko, cestovní balení
Už zase Palmer's? To si mohli tvůrci LB odpustit.... Jediný velký plus je krásná kakaová vůně. Jinak další věc na mazání nepotřebuju a nechápu, k čemu to vůbec je... Protože podle LadyBoxu je to ,,Pleťové mléko z kakaového másla, dokonale hydratující" ale zároveň mi radí, ať ,,tělové mléko použijte každý den před spaním". Takže jsem trochu na vážkách, kam to vůbec mazat. Ach jo. Kdybych byla chlap, tak si to namažu třeba na chleba a mám po problému.

Duck Island - bath foam & shower gel, cestovní balení
První WTF tohohle boxu. Prý značka, která dodává sprchové gely do luxusních hotelů. Tak jsem si řekla, že pohoda, sprcháč použijte každý a není tu riziko nesedícího odstínu nebo nesedícího typu pleti. No, jenže... ten sprcháč opravdu nechutně smrdí. Jakože fest. Připomíná mi to prošlej Jar na nádobí nebo něco na ten způsob. Pokoušela jsem se ho vyměnit na exchange, ale nikdo to nechce, tak se s tim asi vysprchuju až budu mít rýmu. 

Marvis - pasta, vzorek
Druhý a hlavní WTF tohohle boxu. Můžete mi sakra vysvětlit, k čemu cpete do Ladyboxu pastu? Smála jsem se Senzaboxu, když jí tam umístil a myslela jsem, že LB je lepší. No, asi ne. Prý tohle je teda nějaký nevímjakmocsuper pasta, ale proboha, pořád je to pasta na zuby. Jenom čekám, kdy v boxíku krásy najdeme třeba zubní nit nebo třeba vložky. Tohle je fakt velký zklamání. 

Celkově mi přišel box dost průměrný. Většina výrobků je fajn a využiju jí, ale ta pasta mě fakt hodně rozesmála. Ještě, že ten článek píšu až teď a ne hned po otevření, to bych to asi musela vypípat.... 
Co napsat závěrem? Hlavně nebudu slibovat, že budu víc psát články, protože to určitě nedodržím. 

0 komentářů: