čtvrtek 2. května 2013

TonyMoly - Cat Chu Wink lipstick, odstín Pink cat

 Docela dlouho jsem nedala žádnou recenzi, a proto si dneska dáme recenzi na rtěnku od TonyMoly. Ten název je šílenej, a tak tomu řikám prostě jenom ,,kočička". Bohužel jsem kočičku neměla na rtech při včerejší líbačce pod třešní. To jsem na rtech neměla asi už nic, protože se udála někdy okolo jedný ráno. A pak teda odpoledne jsme s D. šli na Chodov (do Inglotu, vybrala jsem si jeden stín, ale neměli ho - prý až za měsíc, no super. A do Pet centra, kde se D. snažil papouška naučit vyslovovat slovo ,,hyperkrychle"), pak na čínu a nakonec jsme se šli projít kolem našeho gymplu. Teda, neměla bych řikat našeho, když tam už roky nechodím,ale víte jak to myslim. No a na cestě kudy jsme šli, byla jedna třešeň za druhou, takže jsem dostala těch pus asi 20 :D. Jenže teď mi zase odjel a přede mnou je zítřejší test z fyziky a za týden první zkouška... No fuj.

Ale zpátky ke kočičce. TonyMoly je značka pro mě celkem neznámá, narazila jsem na ní náhodou při projíždění eBay. Oni maj těch kočiček víc - ještě řasenku a balzám, který se zbarví podle barvy vašich rtů. Musim přiznat, že jsem ani moc nečetla recenze, řekla jsem si, že prostě musí být moje, protože ten obal je boží. Jenom jsem si lehce googlila odstíny a vybrala si Pink Cat.Odstín vypadá celkem křiklavě a výrazně, ale zas tak dramatický to neni. Neni moc pigmentovaný, a tak musí člověk nanést hodně vrstev. Připomíná mi to trochu Color Whisper :)Ono to Color Whisper připomíná ve více ohledech než jen v pigmentaci. Ta rtěnka je totiž dost hydratační, možná až moc - taková mazlavá a mastná. Přesně jako Color Whisper :). Na rtech nevydrží vážně vůbec nic. Ale je příjemná a nevysušuje rty. Jo a taky voní, opravdu dost intenzivně. Většina rtěnek voní, když k nim přičichnete, ale kočičku cítím i když jí mám na rtech. Vůně není nepříjemná, připomíná mi trochu krém (takovou tu klasickou Niveu), ale přece jenom, rozhodně bych se bez toho obešla.

Abych to shrnula, tak rtěnka není špatná, pokud hledáte hydratační rtěnku. Pokud hledáte něco dlouhotrvajícího, tak bych se poohlédla jinde...  Noi když, ten obal je vážně boží :))

5 komentářů:

Džejna řekl(a)...

Ja dávam prednosť pigmentovaným rúžom, aj keď nie sú super hydratačné. Color Whisper mánii som nepodľahla, ale z hydratačných mám rada Lip Seduction od Dermacol. Btw. pozývam Ťa na prvú giveaway, ktorá u mňa na blogu prebieha :-)

Ann řekl(a)...

Já bych si jí koupila snad jen právě kvůli tomu obalu :D

Mi-isha MK řekl(a)...

Obal je boží, ale vlastnostma by mě asi moc nezaujala...
Jakto, že ti korejci mají samý rozkošný obaly? :D

Suzie řekl(a)...

Ann:no, to byl u pro mě hlavní argument pro! :D

Mi-isha MK:jo, nad obalama asijský kosmetiky slintám dost často :)

Silvia Tarčáková řekl(a)...

krásny rúž a tá mačička :) pozývam ťa na giveaway u mna na blogu--> http://for-beautyblog.blogspot.sk/2013/05/1giveaway.html