pátek 10. května 2013

Tag: Blogerská prokrastinace

Jo, prokrastinace, to je pro mě aktuální :D. Mám za sebou teprve první zkoušku, měla bych se učit na x dalších, ale jediný co jsem dneska zvládla je 40 stránek statistiky. Nic moc teda. Každopádně, tady nejde o prokrastinaci v učení, spíš o tu blogerkou nebo týkající se kohokoliv žensého pohlaví :). Připadá mi to jako docela zajímavý tag, já tagy moc nedělám, protože mě nebaví ty tagy typu ,,7 věcí o mně" a podobně. Tak jdeme na to :)

1.Jaký kosmetický úkon děláš jen zřídka?
Musim se přiznat, že naprosto nesnáším mazání těla. Na péči o obličej jsem si už navykla a nevynechávám jí, ale mazat tělo mě fakt nebaví, protože jsem pak celá mastná a blbě se to vsakuje a tak. Což mi ale samozřejmě nebrání v nakupování krásně vonících tělových mlék a másel (jo, krásná vůně, to je to jediný proč se občas namažu). No a díky LadyBoxu mám doma taky slušnou zásobu.

2.Myješ pravidelně své kosmetické štětce?
Tak v tomhle ohledu jsem na sebe fakt pyšná, protože odpověď je ano. Hlavně u štětců na make-up mi vadí, když je tam ten make-up delší dobu a pak se to i hůř nanáší. Takže většinou myju tak 1x týdně, někdy i víckrát.

3.Jak dlouho jsi schopná chodit s oprýskaným lakem na nehtech?
No, to záleží. Pokud mám odlouplý kus laku a vím, že jdu druhý den do práce (kde se mi oloupe lak snad během hodiny :D) tak na to kašlu, protože to jaksi nemá cenu. A někdy když prostě nestíhám, tak chodím s oloupaným lakem pár dnů, i když mě to štve. Ve většině případů ale přelakovávám hned jak se začne trochu odlupovat. Mám ale štěstí (ťuk ťuk) na docela dobrý nehty, některé laky mi drží i týden a tak někdy odlakovávám jenom protože mě barva přestane bavit :D.

4.Jak dlouho odkládáš nákup nového kosmetického přípravku, přestože ho nutně potřebuješ?
Hm... znáte nějakou bloggerku, která by odkládala nákup kosmetiky? :D Navíc mám většinou výrobek v záloze. Třeba teď mi dochází pudr, ale mám tu za něj náhradu, takže nepotřebuju hned běžet koupit další.

5.Jaký je tvůj nejhorší kosmetický hřích?
No, to je asi taková klasika, občas jdu spát nalíčená a nějak mě to netrápí. Další hřích je to, že pokud se mi na obličeji udělá nějaký pupínek, tak si ho hned rozdrápu (a je hned vidět tak stokrát víc než předtim). A taky mám ani ne hřích, ale spíš úchylku - ke všem kosmetickým produktům čuchat. Je jedno, jestli je to rtěnka, pudr nebo tvářenka - ke všemu čuchám.

6.Nekosmetická činnost, kterou odkládáš?
Tak to mám asi jako každej - učení. Teda, ne že bych se učila vyloženě den před zkouškou třeba, ale učim se na poslední chvíli a protokoly do školy jsem vypracovávala ještě dopoledne v den odevzdání. Taky naprosto nesnášim vyřizování čehokoliv po telefonu, takže to taky odkládám.

7. Když se jdeš bavit, necháváš úpravu zevnějšku na poslední chvíli?
Tak tady se to nedá tak zobecnit. Pokud nemám čas nebo náladu, nechám si třeba líčení co jsem měla ve škole (max poupravím linky nebo tak). Když mám čas, tak se odlíčím a nalíčím znova a klidně si s tím vyhraju. Teda, ne že bych se líčila hodinu, většinou mi to trvá maximálně půl hodiny (s nezbytným kontrolováním facebooku, konverzací s přítelem a zmateného pobíhání po pokoji). Dřív jsem ale byla schopná se začít pomalu připravovat i 2 hodiny před plánovaným odchodem :)

8. Umíš dodržet zákazy nakupování?
Jo, tak tohle je další odpověď, kterou by mohly jet bloggerky přes kopírák. Ne. Respektive, někdy ani nemám potřebu si nic kupovat, a celej měsíc nic nekoupim. No ale pak je období, kdy nakupuju jak šílená.... Projekt 10 pan, jestli si na něj ještě někdo vzpomene, jsem začala ale nedokončila. A v tomhle docela souhlasim s Petrou  - proč si neudělat radost? Teda, ne že bych si každej den kupovala rtěnku od Chanelu, ale žejo. Dost jsem omezila kouření, tak proč si za ušetřený peníze nekoupit něco z čeho budu mít radost. Myslim, že každej, kromě vyloženě chudejch lidí má něco za co utrácí. Někdo za den prokouří stovku, někdo tu samou částku propije, někdo má elektroniku za desetitisíce. A někdo si kupuje kosmetiku :).

9.Jak je organizovaná tvá make-up sbírka a sbírka laků?
Hoho, tohle je velmi aktuální téma :). Začnu těma lakama. Ty od kterých mám vic kusů (Essence, Catrice, China Glaze, MUA, Maybelline a další) mám v krabici od bot, kterou mám pod stolem (teda, ještě ne, ale dám jí tam... někdy. Blogerská prokrastinace v praxi.). Značky jsou vždycky u sebe. Laky, od kterých mám třeba 1 kus, razítkovací laky a různý top coaty mám v takový plastový krabici bez víčka. Je vidět TADY - akorát ten článek je přes rok starej a to se mi tam ještě vešly všechny laky :D.
Co se týče make-upu, tak tam jsem velmi organizovaná! Díky D. mám spoustu krabiček :). Psala jsem o tom článek TADY. Všechno přehledně rozdělený podle kategorií a mám z toho hroznou radost! :)

Tak, a jsme u konce. Koukám, že jsem se docela rozepsala :). Tak doufám, že vás tag bavil a pokud jste ho už někdo taky psal, napište mi do komentářů, ráda si počtu :).

2 komentářů:

Nicola řekl(a)...

jezis ja mam teraz fakt vycitky svedomia ze zanedbavam svoje stetce

Linda Casper řekl(a)...

Sranda, aj ja sa nerada mažem :D a taktiež mám haldu telových mliek, ktoré krásne voňajú :D

Giveaway