středa 29. května 2013

Nákupy za květen + update

Tak, už jsem víc jak týden doma zpátky z nemocnice. Nějak jsem už nepsala, protože... ono neni co. Minulý pondělí za mnou konečně přišel D. Byla jsem hrozně ráda, že ho zase vidim, a dokonce mi přines překvapení... růži. Já byla ta nehorázně šťastná, když mi jí dal... No chápete to, matfyzák vám sám od sebe koupí růži? A ani jsem o ní nemusela trapně škemrat. 
Ten den byl u mě i můj nejlepší kamarád s dalším kamarádem, takže o srandu nebyla nouze. Tou nemocnicí jsem ale prošvihla jeden termín nejtěžší zkoušky, takže... zpátky do reality. Mám sotva půlku času než bych měla mít a musím dodělat zkoušky. Dneska se mi naštěstí jedna povedla, a zrovna těžká :D. Zvládla jsem matiku a dostala jsem jedničku. Když si vzpomenu, jak jsem ve čtvrťáku málem nešla k maturitě, protože mi vycházela z matiky pětka... :D. Ale naštěstí to dobře dopadlo, D. mi s tim hodně pomáhal... ostatně jako se všim. (ale štveš mě.) No a teď už na nákupy za květen. Všechno jsem si pěně poctivě psala do diáře, takže na nic nezapomenu :). Přišlo mi, že jsem jako každej měsíc nakupovala hrozně moc, ale vždycky když pozoruju na blozích ty nákupy, tak si řikám, že se ještě držim docela zkrátka :D. No, ale jdeme na to.

 Rimmel - Apocalips lak na rty, odstín 102 Nova (Rossmann)
Jo, tak na tuhle novinku jsem byla zvědavá od doby, co jsem o ní slyšela u Fleur na youtube... No a protože měl Rossmann slevu 25% na Rimmel a já měla ještě kuponek na 10% slevu, nešlo odolat. Zatim jsem ve fázi testování, ale jsem s ním docela spokojená. 


Dermacol Long lasting lipstick odstín 03 a Lip seduction odstín 11 (Dermacol.cz)
Tenhle měsíc jsem byla zas důchodce v Kauflandu, i tady jsem totiž využila slevu. Při registraci do eshopu Dermacol jsem totiž získala 200 kč, které jsem mohla utratit za libovolné výrobky. A díky tomu mě tyhle 2 rtěnky stály jen 18 kč, což je vážně směšná cena. Long lasting lipstick zbožňuju (jak konzistencí, tak i odstínem), kdežto Lip sedution mě trochu zklamala. Mám doma už asi 4 odstíny a tak jsem věděla do čeho jdu, ale odstín 11 mi moc nesedí, špatně jsem ho podle internetu vybrala... No, ale co. Balea sprchový gel Hawaii Pineaple a Sprchová emulze Lesní plody (DM Drogerie)
No... jako jo, mám doma hrozně moc sprcháčů a hrozně moc od Balei. Ale, tohle tak nepředstavitelně krásně voní, že jsem je tam prostě nemohla nechat. (jaký je rozdíl mezi gelem a emulzí?)


Holika Holika BB cream, Etude House lak na nehty, vzorečky (eBay)
No a zástupci z Asie tenhle měsíc taky nesmí chybět. Od Holika Holika už jeden BB mám a je fajn, ale trošičku tmavší, než bych potřebovala. Podle swatchů mi přišlo, že tenhle Essential je světlejší, tak jsem ho objednala a... není. No, ale to nevadí. Zmrzlinový lak na nehty od Etude House jste už určitě někde viděli. Měla jsem ho objednaný už jednou, ale bohužel se někde zatoulal a ke mě nedorazil... Tak jsem ráda, že to podruhý vyšlo. Jinak to zboží tady bylo přesně týden po odeslání, no to jsem nestíhala...


Clinique - rtěnka (Clinique)
No, omlouvám se za nedostatečný název výrobku, ale já vážně nevím, co to je zač. Tu rtěnku jsem dostala zadarmo za to, že jsem členem nějakýho Clinique klubu. Vyzvedával mi jí D., takže fakt nevím. Na stránkách jsem jí nikde nenašla, takže se asi už ani nevyrábí... no, co bych taky chtěla zadarmo. Ale barva je krásná rudá. 


LadyBox květen (www.ladybox.cz)
Jo, LadyBox nesmí chybět. Tenhle měsíc malinko zklamání, ale už mi končí předplatný a příští měsíc už boxík asi objednávat nebudu. Detailní popis výrobků z LB bude následovat, teď to nechci moc rozpitvávat. 0 komentářů: