středa 30. ledna 2013

Nezajímavý článek

Je to fajn, mít po zkouškovym. Takže tak na střídačku lítám po různých doktorech. Teď jsem trochu nastydlá, ale snad to přejde.... Jinak pořád sleduju seriály. Je fajn, mít konečně trochu volna. Trochu míň fajn je, když váš protějšek čeká ještě většina zkoušek a má na vás míň času... Ne málo, ale rozhodně míň, než bysme si oba přáli. Už jsem měla na jazyku, že se snad těším až začne škola - no jenže když jsem viděla svůj rozvrh, tak se mi neudělalo nejlíp :D. 
Každopádně si myslim, že za ty splněné zkoušky je potřeba se odměnit. A to třeba dvěma BB. Konkrétně Skin79 (u kterého jsem měla už minibalení a vím, do čeho jdu) a Misshu (kterou jsem nikdy nezkoušela, ale všichni o ní mluví). A dneska byl ve schránce lístek, že mám na poště balíček, tak si ho zítra dopoledne (tak v 15:00) dojdu vyzvednout :D.


No a kromě objednávání kosmetiky dělám spoustu záslužních činností.. třeba se pokouším vařit, péct, jezdím za přítelem na kolej, sleduju Dva a půl chlapa a nebo se patlám výrobky z LB, aby se mi to tu jentak neválelo a já s tím trochu pohla....


Saloos - Hydrofilní odličovací olej
Tenhle výrobek byl v 5ml vzorečku, což je podle mě naprosto ideální velikost do boxu - člověk si ho pořádně ozkouší a pokud mu nevyhovuje, není těžké ho vypotřebovat. Psala jsem, že se oleje trochu bojím, že mi na mastné pleti nebude tak úplně sedět. Opak byl ale pravdou - pokud pominu to jak odporně smrdí (ale tak to je holt riziko LB) tak jsem po něm měla pleť hezky hydratovanou a na dotek příjemnou. Jeho hlavní činnost odličování ale bohužel nic moc, spíš všechno rozpatlal....  No ale docela mě láká si něco od Saloosu koupit, takže to marketingově nebyl úplně špatný tah, Rozhodně už ale nechci od Saloosu nic co bude slibovat odličování.

Mary Cohr - krém na oči
Ač jsem po rozbalení LB brblala, nakonec i oční krém jsem zkoušela a skoro dopotřebovala. Což teda nebylo nic těžkého, když byla ta mini tuba poloprázdná. No... co říct. Krém byl fajn a byl bílej. Žádné omlazení jsem nepostřehla. Ale výrazné zestárnutí taky ne.

Fleur de Santé - Fresh Skin Mask & Cleanser
Prý odličovač i maska v jednom. Já zkoušela masku. Při vymáčknutí z tuby je to normální krém, ale po nanesení na obličej to ztuhne. Někde jsem četla přirovnání, že je to jako omítka - a s tím bych docela souhlasila, připadala jsem si jak čerstvě nahozenej barák. Ale aspoň zasychá docela rychle. Nicméně smývala jsem jí strašně dlouho a byl to pocit, jako když vám z obličeje kape něco hrozně těžkého... no nic moc vám řeknu. Ani mi nepřipadá, že by nějak extra čistila. Ale jako zkušenost zajímavá.

No a zbytek je stále ve fázi testování, takže recenze bude později. Nebo vůbec, ono to je pořád dokola to samý a koho to baví číst?

Na závěr tu mám ještě recenzi na masážní kokosový olej od Pure Fiji. Dostala jsem za úkol ji napsat :). Olej naprosto nádherně voní (i když spíš po vanilce než po kokosu) a masáže s ním jsou moc příjemné. (na fotce s duhovou pružinkou, to je fakt príma věc na dlouhé zimní večery).


1 komentářů:

S. řekl(a)...

Překvapuje mě tvůj názor na Saloos odličovací olej, já ho miluju a je dokonalej, na jeden tah s ním odlíčím celé oči... Používala jsi ho na navlhčený tamponek?

Ke zkouškám gratuluju, já jsem chronický oddalovač, takže mě to nejtěžší ještě čeká :D