čtvrtek 11. října 2012

Zebra nails + omluva

Já vím, že jsem zase dlouho nepřidávala. Ve foťáku mám připraveno spoustu fotek na články, ale prostě není čas... Od října mi totiž začala škola, jsem v prvním ročníku  a tak chci být poctivá a aspoň na ty důležité přednášky chodit. Nicméně rozvrh je tak na nic, že mám od rána, pak třeba 4 hodiny pauzu a pak jsem tam až do večera... Ono to asi budu zatahovat čím dál tím víc, ale zatím jsem velmi pilná studentka! :D
Škola mě stojí nejen spousta času, ale i peněz. To znamená, že tolik už nekupuju kosmetiku. No vážně. Ta sada od Sigmy se nepoučítá... takže jsem si koupila akorát rtěnku Rimmel by Kate. Mám jí vyfocenou, ale k článku se ne a ne dostat.... ale bude. O víkendu. Snad konečně.
Dneska mám akorát večer přednášku z Psychologie a předtím jedu ještě s mojí mimopražskou spolužačkou zařídit Opencard, takže teď opravdu jen článek v rychlosti.
S mojí spolužačkou Anet ten článek trochu souvisí - hned jak jsme se první den začaly bavit, zaujaly jí moje nehty a pak si ze mě dělala srandu, že mám každý den jiné :D. Což byla teda shodou okolností skoro pravda :D. Jak už jsem psala v minulém článku, nějak mě  poslední dobou chytnul nail art a tak Vám přinásím další ukázku mé piplačky - zebří nehty.
Použila jsem bílý lak od Catrice Snow motion, razítkovací lak a razítkovací sadu znáte z předchozích příspěvků (je od Essence). Destička je myslím taky od Essence. Podlak je OPI a nadlak Better than gel nails od Essence - klasika.  Já vyrážím do města a vy se mějte famfárově!
Jinak ještě na závěr bych vás chtěla informovat o jednom projektu, na kterym právě dělám. S jednim hudebníkem budu točit/fotit promo k jeho nový desce. A budu ho i líčit. Je to šílený a je to sranda. Report očekávejte ještě letos!

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Můžu se zeptat kdes tu razítkovací sadu a lak koupila? *_*

S. řekl(a)...

Zebří nehty vypadají super :)

Suzie řekl(a)...

Kira:Normálně v Rossmannovi :). Za necelou stovku stěrka, razítko a jedna destička a pak mají ještě pár destiček co jdou koupit samostnatně :)

S.Děkuju!