úterý 30. října 2012

China Glaze - LE Wicked

Poslední dobou u mě můžete pozorovat zvýšený zájem o laky China Glaze. Nedávno jsem na modeláži objevila limitovanou edici Wicked. Laky mě napoprvé nijak moc nezaujaly, ale limitka obsahovala lak, který svítí ve tmě. Jelikož jsem na takovéhle úchylárny ujetá, hned jsem si jí chtěla koupit nebo sehnat aspoň samostnatný lak. Na eBay se to moc nevyplatilo, a  tak jsem si rovnou koupila celou sadu (a k tomu přihodila z výprodeje lak Skyscraper)


Sada obsahuje 4 laky, kromě mnou favorizovaného svítícího odstínu Ghoulish Glow také oranžovo-červenou  Rougish Red, měděno-duhovou třpkytkatou Glitter Goblin a naprosto dokonalou temně fialovou s modrými odlesky Bizzare Burple.

Jako první jsem nalakovala Bizzare Burple a na prsteníček Glitter Goblin. Bizzare Burple krásně kryl už v první vrstvě, ale dala jsem pro jistotu dvě. Je docela těžké identifikovat co je to za barvu, chvíli mi to připadá jako hodně tmavá fialová a chvíli jako modrá,ale dle názvu to bude asi spíš fialová. Má v sobě drobounký shimmer který hází modré odlesky. Rougish Red - spíš oranžová než červená, ale ne taková ta Halloweenská co nás teď všude straší. Kryl také v 1. vrstvě,ale dala jsem 2, protože mi trochu prosvítaly konečky. Neobsahuje třpytky. Barva je to pěkná, ale můj šálek kávy to není....
Co bych řekla celkově ke kolekci, tak mám trochu rozpačité pocity. Na jednu stranu je fajn že China Glaze udělala Halloweenskou kolekci (ano, já vím že to není Halloweenská kolekce, ale kolekce s názvem Wicked, čarodějnicí na obalu a okolo Halloweenu... co to asi je :) ), která neobsahuje jenom černou a oranžovou. Do Bizzare Burple jsem se vážně zamilovala a zbylé dva laky budu taky nosit, i když ne tolik často. A svítící lak ve tmě je bez komentáře, to je podle mě naprosto parádní úlet a na nějakou párty jako dělaný :)


1 komentářů:

Bella řekl(a)...

Ach, krásné, líbí se mi všechny :-)

WorldByBella