pondělí 23. července 2012

jsem zpátky!

Teď už napořád. Já vim, že je blbý, začínat skoro každý článek omluvou. Nicméně jsem si v Praze pobyla sotva dva dny a už jsem zase byla na cestě na přítelovu chalupu. Jeli jsme s jeho rodičema, sestrou, její přítelkyní a synem. Musím říct, že je to tam fajn, ale víc jak ty 3 dny bych tam nevydržela. Je to totiž vážně ta nejzapadlejší vesnice jakou si dovedete představit, je tam pár baráků a bývalý hospoda, která je plná cikánů....
No, ale jdeme k náplni článku. Bude to jeden takový mišmaš článek, který mám docela ráda :). Poslední příspěvek jsem psala ve středu 18.července. Dva dny na to jsme už frčeli k přítelovi na chatu. A tady fotka z toho dne:
Omlouvám se za ten výraz, ale někdy prostě nemám svůj fotící den :D. Líčila jsem se se svojí paletkou od Inglotu (o které jsem psala zde). Snažila jsem se zachytit tvářenku, protože má vážně nádherný odstín, ale nějak se to nepovedlo :(.


 Tak snad aspoň na detailním záběru oka něco uvidíte :).Jak už jsem psala, na chalupě to bylo fajn, krásně jsme si odpočinuli od civilizace, jeli na výlet do Jičína a koukali na filmy. Nevím jak moc vás to zajímá,ale tak tady je pár fotek z místa:

Jinak jsem ráda že jsem na chalupě nezahálela, pečlivě si myla svoje kosmetické štětce a ,,dokonce" se pustila do jednoho výraznějšího looku. Jednalo se o kombinací 2 barev (2 odstíny žluté a tyrkysové). Podle desetiletého synovce mého přítele jsem vypadala jako trol z World of Warcraft :D. Ale tak co. Vypadalo to i docela hezky, ale škoda, že mi to nešlo pořádně vyfotit. Škoda, že mám dost malé a zapadlé oči a tak každé o sebehezčí líčení není skoro vidět. A škoda, že nejsem šikovnější :).


A ještě celková fotka (vypadám tam, jako kdyby mi ubližovali, ale není to tak!)

Tak, původně jsem chtěla napsat ještě o věcech, které jsem si v poslední době koupila, ale článek je myslím už tak dost dlouhý, tak ho rozdělím do víc příspěvků :)

4 komentářů:

Mishulka řekl(a)...

Máš tam drobnou chybku, poslední článek nebyl 18. sprna, protože srpen ještě nebyl. Ale i tak mi to od 18. nepříjde nějak dlouhá doba. Léto je od toho, aby se trávilo venku a ne doma u počítače. ... a já o tom něco vím, protože sem proserfovala celej víkend jsouc nachlazená. :-)

Suzie řekl(a)...

Mishulka:děkuju, už jsem to opravila :). Jinak s tím nachlazením mě to mrzí, snad se brzo vyléčíš (zítra a pozítří má být vedro, tk šup k vodě - já budu v práci :D)

Skodulka řekl(a)...

Jé to barevné líčení je moc povedené! Musím si koupit nějaké barevné stíny a pak něco podobného taky vyzkoušet! :)

Suzie řekl(a)...

Děkuju Klárko za pochvalu :). Jinak paletka se dá koupit na eBay fakt za pár korun... a je fajn :D