úterý 3. července 2012

Jak se na mě usmálo štěstí

Tenhle článek bude tak trochu zplácanina, aneb miš maš článek. Budou tady věci co jsem nedávno dostala a chci je ukázat nebo věci, o kterých mi připadá zbytečné dělat vlastní článek. 
A proč nadpis? Ráda o sobě prohlašuju, že mám štěstí v lásce ale neštěstí ve hře. V životě jsem nic nevyhrála. Až...do teď. Jednoho dne mi přišel mail, že jsem vyhrála řasenku Illegal Length od Maybelline a o pár dní později mi ji pošťačka předávala. Po přečtení vesměs negativních recenzích jsem čekala jen to nejhorší, ale mile mě překvapila. Čekejte samostatnou recenzi.


Další výhra mě taky moc potěšila - jednalo se o výhru Giveaway u Mar na blogu Mujfialovysvet. Udělalo mi to hroznou radost, protože se rád zúčastním jakékoliv giveaway, ale bohužel jsem nevyhrála nikdy :). O to víc mě potěšilo, když mi v balíčku přišel i moc milý dopis. Při jeho čtení jsem se usmívala jako blbeček a hrozně mi to zlepšilo náladu :). Takže Mar ještě jednou díky a vy se běžte mrknout k ní na blog :).


Tak a s výhrami konec, i když jsem teda ještě vyhrála lak od Bourjois, který mi ale ještě zatím nepřišel :(. No nic :D. V Rossmanech měly být už před týdnem k dispozici stíny od Maybelline Color Tattoo. Když jsem je hledala (neúspěšně), narazila jsem na výprodej a pořídila si gel na třpytky Dermacol a stín Gabriela Salvette (kus za 9.90 kč :D). 


Stín mě zaujal na první pohled cenou (ach, to čecháčkovství) a na druhý pohled samozřejmě svojí barvou. K dispozici u výprodeje nebyly samozřejmě testery, tak jsem mohla hádat barvu jen přes obal. Nejsem totiž prase, co hmatá do výrobků, které si někdo jiný může koupit. No nic. 
V obalu mi barva připadala jako krásná čokoládová co se bude krásně vyjímat v záhybu víčka. Omyl...
...protože ta barva je docela světlá, do rezata se zlatými odlesky :). Ale i tak se mi moc líbí a budu jí používat na celé víčko. Kdyby to někoho zajímalo, jedná se o odstín 13. Je to podle mě fakt super barva, takže zkuste zapátrat v Rossmannech :)


Poslední věc kterou bych vám chtěla ukázat je paletka ze Sephory.


jedná se o tu velkou vánoční za akční cenu 400 kč :).


Myslím, že detailně fotit by bylo zbytečné, protože jí má dobře nafocenou Rendy zde. Ta paletka se mi šíleně líbí, je tam prostě všechno - stíny, lesky na rty, tvářenky, bronzer, linky, tužka na oči... i štětečky, ale ty se stejně nedají použít. Moje paletka je bohužel lehce pomlácená, jeden stín se rozsypal a zaneřádil tak celou paletku, ale to nevadí. Taky je prasklá, což mi vadí, víc, no :(. 

Ještě bych Vás chtěla upozornit na pár akcí - od 9.7. by měli být v Rossmannech za akční cenu 110kč k dostání Maybelline Color tattoo :)
Taky Oriflame pořádá novou slevovou akci. Leták si můžete prohlídnout ZDE. Pokud by vás něco zaujalo a chtěly jste si objednat, pište mi prosím na mail july.mayova@gmail.com nebo kontaktujte vaší kosmetickou poradkyni :)

6 komentářů:

Rendy řekl(a)...

zrovna jsem si říkala, kde potkám tuhle mega paletku, když je teď na ní taková pěkná akce :) jsi spokojená s její kvalitou? Jako stíny, tvářenky atd? :)

Suzie řekl(a)...

Rendy:Taky jsem čekala, že bude všude :D. Jinak já zkoušela zatím jenom tvářenky a stíny, s tvářenkama jsem moc spokojená, co se týče stínů tak je to jak u kterého, co se týče pigmentace...

Anonymní řekl(a)...

Pěkné:)

Skodulka řekl(a)...

Páni, tak ta paletka je fakt za dobrou cenu! :) Že bych si pro ni taky zajela? :D Jinak hezké úlovky a gratuluji k výhrám! :)

Suzie řekl(a)...

Skodulka:Děkuju :). Hele ta akce na paletku je od pátku, myslim, že už bude všude vybrakovaná... :D

Mar řekl(a)...

jééé, není vůbec zač, já děkuju :-))
a tu Sephoráckou paletku tiše závidím :-))