středa 18. července 2012

Ilegálně dlouhé

Zaprvé bych se chtěla moc omluvit, že jsem dlouho nepřidala žádný článek. Byla jsem totiž víc jak týden mimo Prahu a mimo dosah internetu (s internetem v mobilu jsem byla ráda, že jsem se dostala na fb nebo na idnes, cokoliv jiného tam trvalo půl století). Původně jsem chtěla přednastavit nějaké články, ale nakonec jsem odjížděla ve spěchu, že jsem to ani nestihla. A kde jsem byla? V jedné vesničce asi 55 kilometrů od Prahy s partou kamarádů. Asi nemusím vyprávět, že většinu času jsme nedělali nic, jenom pili, hráli poker a hádali se o to kdo uvaří :D. 
Vzala jsem si s sebou spoustu kosmetiky a chtěla jsem testovat a zkoušet různé barevné líčení.. no, nakonec to moc nedopadlo. Jedním z testovaných výrobků byla řasenky od Maybelline Illegal length, kterou jsem dostala od FB stránek Maybelline CZ/SK. A asi fakt fungovala, měla jsem jí na očích poslední večer, kdy se na nás přijela podívat policejní hlídka :D.


Kartáček je hodně zvláštní, takový rozježený, nesymetrický a pro moje oči i dost velký. Ale není to zas nějaká velká překážka a pracovat se s ním dá.


Co o ní říká výrobce?
Tato inovativní řasenka obsahuje velmi měkká, jemná a dlouhá, čtyřmilimetrová vlákna, jejichž pomocí umožňuje postupné prodlužování a zhušťování řas. Součástí revoluční technologie je i nový unikátní kartáček pro účinné a rovnoměrné nanesení.


No, tak pomineme fakt, že modelka v reklamě má nalepovací řasy a že teda nevím jak by bylo možné, aby se řasy jentak prodloužily o 4 mm, ale budiž. Z fotky kartáčku je vidět, že tam nějaká ta vlákna opravdu jsou. Ovšem na řasy se mi dostalo tak 1 nebo 2, tudíž řasenka nemá nic extra oproti jiným řasenkám. 


Abych byla upřímná, tak po všech těch negativních recenzích co jsem četla jsem čekala větší průšvih. Zklamání se ale nakonec nekonalo - pro mě je Illegal length normální průměrná řasenka, co mi vykouzlí docela fajn řasy. Není to nic z čeho bych si sedla na zadek ani nic za co bych si nadávala že jsem koupila. Pokud ale čekáme inzerované prodloužení, zhuštění a já nevím co, je to celkem propadák. 


Co se týče konzistence, tak je taková vodovější, což mi ale nevadí - spíš naopak, nemám ráda moc hutné řasenky. Vadí mi ale obal, který na mě působí trochu lacině a hlavně jak není rovný, tak se řasenka špatně staví (což je teda obecně problém řasenek od Maybelline, viz One by One nebo Colossal Volume).

No a na konci pár fotek, kde najdete důkaz místo slibů. Nevěděla jsem, kterou fotku vybrat, tak máte rovnou tři.
Co tak napsat závěrem... Být to ,,normální" řasenka, tak vám jí s klidným svědomím doporučím, protože opravdu dělá docela hezké řasy a neslepuje. Vzhledem k přehnané reklamě na šíleně velký objem řas a dýlku a čápa s mákem musím bohužel konstatovat, že za koupi nestojí.
A nechápu tu marketingovou strategii - Color tattoo, na které se těšila snad celá Česká republika nemají ani zmínku a tohle má reklamy, billboardy a já nevím co ještě... 

Každopádně budu ráda, když mi do komentářů napíšete svoje zkušenosti s touto řasenkou, protože jsou na ní opravdu docela rozporuplné názory. 

8 komentářů:

Rendy řekl(a)...

pro mě bohužel propadáková byla, protože mi strašně slepila řasy, nulové prodloužení atd. prostě veliké zklamání a jen nafouknutá reklama. S těma CT jsi to řekla trefně! ve mě to jen vyvolává dojem, že jejich marketingové oddělení nemá v naší zemi moc přehled o tom, co frčí a co zákaznice chtějí, takže tak :)

pyšná princezna řekl(a)...

Řasenku jsem nezkoušela, ale zatím jsem na ní moc dobrého neslyšela. Marketingovou strategii taky nechápu. CT jsou všude vychvalované a podle mě právem, já mám sice "jenom" dva odstíny, nakupovala jsem v Německu ještě před jejich uvedením na náš trh, ale naprosto jsem do nich zamilovaná, protože na očích mi jen tak něco nevydrží. Tyhle drží nádherně :).

Suzie řekl(a)...

Rendy:ty jsi o ní i psala recenzi, vid? a s tim že marketing moc nemá přehled souhlasím...

pyšná princezna:přesně, CT jsou pohádka, ted jak jsem byla tejden pryč tak jsem si je namalovala nějak odpoledne, jak se pilo tak jsem šla spát neodlíčená tak mi na očích zůstaly v naprosto stejném stavu i po spánku...

Natálje řekl(a)...

já teda na ní čtu jednu špatnou recenzi za druhou, ještě že jsem si jí nepořídila, to by zase dopadlo :D

Anonymní řekl(a)...

Já jsem si tuto řasenku koupila a mám jí asi dva měsíce. Není úplně nejlepší, kterou jsem kdy měla (miluju Wonder lash od Oriflame), ale je jedna z těch lepších. Jen mi přijde, že rychle vysychá. :(

Ardanven řekl(a)...

Moje požadavky na řasenku jsou aby se nerozmazávala, vydržela pokudmožno celý den a aby řasy po jejím použití vypadaly co nejvíc přirozeně - a tohle všechno Illegal Length splňuje, v současnosti je to moje nejoblíbenější řasenka :) pokud člověk ale chce mít řasy extra výrazné a nanáší více vrstev, pak spíš než ilegální délku dělá ilegální slepenost a pavoučí nožičky :/ takže název je úplně mimo mísu ... :D ale to nějak neřeším, já jsem nadmíru spokojená :)

Ardanven řekl(a)...

Moje požadavky na řasenku jsou aby se nerozmazávala, vydržela pokudmožno celý den a aby řasy po jejím použití vypadaly co nejvíc přirozeně - a tohle všechno Illegal Length splňuje, v současnosti je to moje nejoblíbenější řasenka :) pokud člověk ale chce mít řasy extra výrazné a nanáší více vrstev, pak spíš než ilegální délku dělá ilegální slepenost a pavoučí nožičky :/ takže název je úplně mimo mísu ... :D ale to nějak neřeším, já jsem nadmíru spokojená :)

Lilliana řekl(a)...

Ešte som ju nemala, ale po všetkých tých negatívnych recenziách na blogoch, asi ju skúsať ani nebudem :D tak ďakujem, že som nemusela vyhodiť peniaze von oknom :D

http://lillianasworld.blogspot.sk