čtvrtek 5. července 2012

7 smrtelných kosmetických hříchů

Tenhle tag jsem viděla už hrozně dávno u Lou a poslední dobou se dost rozmohl českým internetem :). Líbí se mi, a tak jsem se rozhodla taky zapojit. Snad vás bude bavit a budu ráda, když ho taky uděláte a dáte mi vědět do komentářů (a dát vědět můžete i když už jste ho dělaly dřív!)

1.LAKOTA - jaký nejdražší a nejlevnější výrobek vlastníš?
Tady bohužel nebudu vůbec originální a jako skoro každý řeknu: výprodeje Essence. Konkrétně rtěnka z limitky Urban Messages za 4.90. 

Nejdražším produktem je asi Viva glam Gaga od Macu :) (holt Diory a Chanely u mě nenajdete)


2.HNĚV - jaký kosmetický výrobek miluješ a zároveň nenávidíš? Co bylo pro tebe nejtěžší sehnat?
Miluju a nenávidím... těžko říct. Možná rtěnky, protože se mi strašně líbí různé barvy, ale na rtech jsou po chvilce pryč. 
Taky by se daly uvést linky, protože je používám denně, ale zvlášť ráno když jsem rozespalá se mi nepovedou přesně tak jak bych chtěla.


A co se týče výrobku, který bylo pro mě nejtěžší sehnat, tak vůbec nevím :D. Mám to štěstí, že moje srdce touží jen po lehce sehnatelných výrobcích. Ono teda v dnešní době internetu je skoro všechno sehnatelné... Ale tak když už, tak bych uvedla kosmetiku Kiko, protože ta u nás v ČR není k dostání a ani nevím o nějakým e-shopu,který by jí k nám posílal, a proto jsem si pro ní musela do Německa. 


3.OBŽERSTVÍ - Jaký je tvůj nejchutnější kosmetický produkt?
Tak tady nemusím dlouho přemýšlet - jednoznačně vede Bubble gum scrub od Lushe :D. Za ním se drží žvýkačkový balzám na rty od The Body shop... a karamelový zázračný kelímek od Oriflame :). 4.LENOST - Jaký produkt vynecháváš, protože si líná?
No, vynechávám rozjasňovač, ale ne prootže bych byla líná, ale protože mi na mojí mastné pleti prostě nesedí...vynechávám občas báze pod make-up, ale ne z lenosti, ale protože třeba nepotřebuju tak dlouhou výdrž make-upu. Na co jsem opravdu líná jsou tělové krémy a mléka atd. Mám asi 3, ale skoro je nepoužívám, vadí mi že jsem dlouho taková celá mastná a nemůžu se oblíknout hned po sprše :D.


5.PÝCHA - Jaký kosmetický produkt ti dodává nejvíc sebevědomí?
Těžko říct, protože podle mě to nejde říct na 1 produkt. Pokud si dáte na oko jenom linky, tak je to divný. Pokud nebudete mít na obličeji nic než rtěnku, tak to bude taky divný. Make-up bez tvářenky je taky takový alá mrtvola. 

6.SMILSTVO - Co tě nejvíc přitahuje na opačném pohlaví?
Tak tahle otázka sem podle mě vůbec nepatří a odpověď by mi zabrala tak půl stránky, takže to vynechám :).

7.ZÁVIST - Co bys v současné době nejradši dostala darem?
Jééé, toho je.... 
...tak třeba sadu Sigma brushes...plnou Inglot paletku

...nějakou pěknou paletku od UD (Ale ne Naked nebo Naked 2)

...krémové tvářenky od NYX

No, za měsíc mám svátek, nechcete někdo přeposlat tenhle příspěvek mýmu přítelovi, aby věděl, co mi koupit? :D

Ještě poznámka, u fotek které jsem si od někoho vypůjčila je uveden zdroj. Pokud zdroj uvedený není, jedná se o moje fotky.

3 komentářů:

In your face! řekl(a)...

Hmmm, paletku od UD nebo štětce Sigma bych si taky dala líbit :).Na tento tag se v nejbližší době chystám, uvidíme.

dekola řekl(a)...

Probůh radím Ti na Sigma štětce se vy... je to jen hodně pěkná marketingová masáž. Nekvalitní a předražené. Doporučuji Ti mrknout na HAKURO, Real Techniques nebo Crown brushes. Sigma za ty prachy nestojí!

Anonymní řekl(a)...

A já zase tvrdím že Sigma štětce za to stojí. Možná se na nás valí ze všech stran, ale pravdou je, že kvalitnější a lepší (snad MAC) jsem nikdy nevyzkoušela. Š.