úterý 22. května 2012

Přijďte si pro dárek ke Clinique

Někteří z Vás už znají a ti kteří ne, ať čtou dále. Clinique pro nás připravilo milou pozornost - pokud vyplníte dotazník na jejich fb stránkách můžete si vyzvednout dáreček v prodejně Clinique v Praze (Nový Smích, Zličín, Palladium). Jedná se o řasenku. Je to sice ,,jenom" miniatura,ale zadarmo určitě potěší. A navíc je fakt skvělá a udělá nádherný dlouhý řasy... Docela uvažuju o tom, že si jí koupím v plné velikosti :)8 komentářů:

Chockie řekl(a)...

Je akce jen v Praze? - Nejde si vyzvednout dárek např. v prodejnách Sephora, které prodávají tuto značku? :)

Haninka řekl(a)...

Ahoj, jde to vyzvednout jenom v Praze, musíš se prokázat nějakým dokladem totožnosti myslím. Což mě štve :( jsem od Brna..přemýšlím, že tam pošlu přítele s mou občankou a dám mu plnou moc k vyzvednutí :D co myslíte, půjde to?.))

Suzie řekl(a)...

Chockie:nene, je to opravdu jenom v prodejnách Clinique...

Haninka:tak ať ti to vyplní přítel a vyzvedne na svoje jméno :). Nebo tam poslat nějakou kamarádku... sice se máš prokázat občankou, ale po mě jí nechtěli...

Haninka řekl(a)...

Suzie: přítel je odpůrce FCB, takže ho nemá :D ale dám mu tu občanku,protože tu řasenku chci!:D snad tam bude milý personál :)

Suzie řekl(a)...

Haninka:to nevím, jestli půjde, nějaká slečna psala na fb že chce udělat to samý a oni jí napsali, že to jde leda osobně :(. Leda fakt tu kamarádku která se bude vydávat za tebe :D. Je škoda, že je to jenom pro pražáky, no :(

Chockie řekl(a)...

Tak to mám smůlu, protože z Prahy nikoho neznám :(. Je to škoda..

Suzie řekl(a)...

Chockie:jj, bohužel :(. Je škoda, že ti to nemůže vyzvednout někdo jiný... nebo si holt do 1.6. udělat výlet do Prahy :)

Skodulka řekl(a)...

Jéé to bych chtěla zkusit! :) Škoda že nejsem z Prahy :(