středa 4. dubna 2012

Paletky z časopisu Glanc a Dermacol

Časopis Glanc je plný ,,celebrit" a lifestylových rad. Nikdy mě nijak nezaujal. Ale ta paletka k tomu... :D
 Časopis i s paletkou stojí 29kč a tak jsem nemohla odolat. Balení paletky je vážně fórový (papírový), ale co čekat, žejo. Jinak pigmentace je docela slušná (na tu cenu!). Nepředpokládám, že bych je používala nějak často, vlastně ani nevím, proč jsem si je koupila...a to jsem se zařekla, že levnou kosmetiku už nechci... No, nechci vám radit jestli kupovat nebo nekupovat, je to na vás. Já mám pro vás swatche. Paletky se mi sešly dvě, ta první vypadá spíš jako na karneval, protože nevím, kde jinak využít ostře zelenou barvu :D. A ty ,,rtěnky", to je taky sranda, vypadá to jak takový ty dětský malovátka. 
(omlouvám se, že fotka ,,rtěnek" je tak mázlá, nešlo to moc zostřit, když tam nic nebylo vidět :D. pigmentovaný je akorát první odstín, ty zbylé dva jsou průhledné se třpytkami)

Druhá paletka se nese v tlumenějších hnědých odstínech a rtěnky jsou dokonce využitelné jako lehce zabarvené lesky. Nepochopila jsem sice žlutou tvářenku, ale... budiž :D.


A teď něco proč jsem se zase naštvala. Určitě nemusím představovat Make-up cover od Dermacolu, je to make-up, co hrozně kryje, blabla, jako korektor, blabla, maska, blabla. Všichni ho znáte a myslím, že to fakt není nutné. I já ho chtěla (jeden i vlastním, ale nepoužívám, protože odstín 215 je na mě šíleně tmavý) a tak jsem se včera vydala do Studia Dermacol. Chtěla jsem totiž ten nejsvětlejší odstín 209, který se v drogérkách neprodává. Tak si ho pyšně nesu domů, otevřu ho...a naštvu se. Já fakt nevim, ale čekala bych, že nejsvětlejší odstín bude fakt světlý a ne tmavý a oranžový. Jako po rozetření to neni tak hrozný, ale je prostě vidět rozdíl. Štve mě to. Už takhle nemůžu sehnat korektor v kalíšku a když konečně na něco přijdu, tak je to zas tmavý...


Jinak tady porovnání s odstínem 215.


EDIT:Jsem idiot, protože kromě 209 existuje nejsvětlejší odstín 208. Takže jdu kupovat napotřetí :D. Tímto děkuji prodavačce Dermacolu, že mi dala tohle, i když jsem chtěla NEJSVĚTLEJŠÍ odstín....
Já už jsem fakt zoufalá :D

15 komentářů:

Mila de Illusoire řekl(a)...

O tom Glancu jsem slyšela, ale nějak mě to neláká.. Já bych se možná podívala po jiném makeupu, taky jsem bledule a s těmi odstíny je někdy fakt problém..

Suzie řekl(a)...

Mila:já jsem tohle chtěla právě jen jako korektor, make-up jsem díky bohu už sehnala... ale prostě s těma korektoraka je šílenej problém, potřebuju tuhej, buď tenhle v tubě nebo v kalíšku ale to skoro nikdo nedělá (znám jedině ArtDeco a NYX)

Bezega řekl(a)...

Já měla za to, že nejsvětlejší je odstín 208 ;). A na netu to vypadá, že je fakt světlý. Tak to zkus do třetice ;).

Suzie řekl(a)...

Bezega:tyjo já jsem fakt idiot :D máš pravdu, podle stránek je fakt ještě 208... a to jsem se tam před nákupem ještě koukala :D. No ale ta prodavačka je teda taky pitomá, když jí řikám, že chci ten nejsvětlejší odstín a ona mi dá tohle...

Anonymní řekl(a)...

Ahoj, ja mam ten Dermacol 210 a je dooost svetly, o nieco mozno menej ako 208...takze netusim ako to cisluju, ked to ani v odtienoch nejde porade. Iva :)

Suzie řekl(a)...

Iva:no podle stránek jsem koukala, že ten 208 by měl být fakt nesvětlejší...ale taky mi připadá, že to tam mají nějak napřeskáčku :D

Limett řekl(a)...

Z toho si nic nedělej, taky mám ten Cover v nepoužitelnym odstínu :))

Tipy-pro-krasu řekl(a)...

208 je fakt bílá, 209 moc tmavá a oranžová, ale když dokoupíš 208 a smícháš, tak budeš mít ideál :)

Suzie řekl(a)...

Tipy-pro-krasu, děkuji za tip! :D Musim si dojít pro tu 208, myslim, že pro mě bude tak jako tak akorát, já jsem fakt jak ředitelka vápenky :D. Ale tu 209 nechám třeba na léto, pokud bych se náhodou opálila...

Limett:ale tři jako já určitě nemáš :D

Zdenda řekl(a)...

Tu paletku z Glancu mám také a řekla bych, že jí nikdy nevyužiji, ale v tom obchodě jsem ji prostě potřebovala a teď se mi válí ve skříni :D.

http://my-colorful-kingdom.blogspot.com/

Suzie řekl(a)...

Zdenda:přesně tak, myslím, že se mi tu bude válet, ale kdo by odolal :D

Myš řekl(a)...

Mně by se ty rtěnky líbily na tvář. :D

Limett řekl(a)...

Jo, ještě mě napadlo - korektor v kalíšku má Alverde a ani se nezdá moc tmavý, ale jaký je netuším :)

Deos řekl(a)...

Ta druhá paletka je výborná. Mám ji.
Btw. ta žlutá tvářenka je bezkonkurenční, a to myslím vážně, jako rozjasňovač. Drží, vypadá to perfektně a moc spokojená jsem s těmi rtěnkami. Ta první paletka je hnus :)

Claire řekl(a)...

Ta druhá paletka se mi líbí :)