pondělí 23. dubna 2012

korektor F&F

Nevím, jestli jsem to sem na blog psala, ale měla jsem hrozné problémy sehnat tuhý korektor v kalíšku. A navíc v barvě mojí porcelánové pleti. Až jsem náhodou narazila na tento produkt :). Šla jsem do My na Národní pro úplně jinou kosmetiku (která je tam mimochodem zrušená :D) a do oka mi padla 30% sleva na kosmetiku F&F... mám ráda jejich oblečení, ale jejich kosmetiku jsem nikdy nezkoušela. A to byla chyba :).
Poradila mi ochotná slečna, která mi korektor vyzkoušela přímo na obličej a já po ujištění na denním světle věděla, že prostě musí být můj :).¨

(na fotce vypadá tmavý, jak se nelekněte :) )

Když jsem ho doma rozbalila, tak jsem se lekla, že mám zas něco tmavého - ale ona je jenom jakási ,,vrchní" vrstva tmavá, zbytek je krásně světlý (viz následující fotka, uprostřed je vidět skutečná barva, protože tam jsem už do toho hrábla prstem :) )


A ještě fotka na ruce:

Z korektoru jsem naprosto nadšená. Zaprvé, že vůbec existuje tak světlý odstín na mě. A zadruhé, že je krásně krycí! Používám ho každý den a zakryje pupínky, kruhy pod očima, černé tečky i moje zarudlé tváře... používám ho pod make-up a nerozmazává se a drží na svém místě. A to dokonce i po 11ti hodinové směně v 30ti stupňovém vedru. Díky slevě mě stál tuším 130kč, což je vzhledem k jeho kvalitě naprosto super! Jediné co je negativní  - nápis Face na obalu se hrozně rychle setře, ale to je naprosto zanedbatelná prkotina :). Taky pokud nanášíte prsty, tak obal bude věčně upatlaný, ale já většinou stejně nanáším štětcem, protože mi to přijde pohodlnější. 
Používám štětec na korektor ze Sephory a můžu jenom doporučit :)


Pokud chcete kosmetiku F&F vyzkoušet, nyní je ten správný čas - sleva (pokud se nepletu) pořád trvá a navíc v obchodním domě My bude ve dnech 4.-5.5. a 7.5.-9.5. přítomná vizážistka, která vás produkty nalíčí a pomůže vám i s výběrem :).





4 komentářů:

Ardanven řekl(a)...

Achjo, škoda, že kosmetiku FF nemám kde koupit :( Ale za to jsem objevila další drogérkovej mrtvolnej make-up :D Matující od Dermacolu, úplně moje mrtvolná barvička :D

Suzie řekl(a)...

Ardanven:matující od Dermacolu právě testuju, sice nemám nejsvětlejší odstín ale číslo 02,ale docela mě překvapilo, že neni zas tak moct tmavej...

TimeToCreatYourBeauty řekl(a)...

nice blog! :)
would be nice, if you visit my blog too :))

ttcybeauty.blogspot.com

xoxo

Ardanven řekl(a)...

Jj, dokonce mám i pocit, že je na mě i malinko světlejší než je potřeba, takže se nestačím divit, to se mi ještě nestalo :))