pátek 13. dubna 2012

jak mě svět zklamává....

Dnes jenom rychlý článeček. Takové shrnutí :). Zaprvé hrozně moc děkuju, že můj blog sledujete a komentujete. Počet stálých followers neustále roste a mě to činí opravdu velkou radost. Zárove'n bych se chtěla omluvit, že poslední dobou tolik nepřispívám - měla jsem hodně práce v práci, do toho přítel a tak... Slibuju, že od pondělí bude zase příval článků:). A na co se můžete těšit? Na pár ukázek líčení, recenzi fixátoru na make-up od Alverde, další část péče o mastnou pleť (věnovaný Limett:D) a make-up pro bledule. Taky bych vám chtěla poděkovat za přízeň prostřednictvím giveaway, ale to ještě musím promyslet :).

A teď k nadpisu článku. Určitě moc dobře znáte ten pocit, že někde něco zahlídnete a MUSÍTE to mít. No a to se mi stalo teď nedávno. Při hledání obrázků nové kolekce Alverde jsem narazila na jeden německý blog, kde byla ukázka z nějaké nové kolekce Manhattan. A tam...naprosto nádherné rtěnky. Na obalu měly nakreslenou mašli. A já miluju mašle. Takže jsem celá nadšená dneska běžela do My na Národní v  Praze. Stojan tam totiž vždycky byl, sama jsem z něj nakupovala. Podle internetu tam měli mít i kosmetiku Bourjois, kde jsem si chtěla vzít vzoreček make-upu. Takže jsem se těšila, jak vezmu dvě mouchy jednou ranou. No, jenže...kroužila jsem kolem stojanů v My snad třikrát, ale kosmetika nikde. I dvě rázné NE jedné prodavačky mi potvrdily, že tyto dvě značku tu už nevedou. No, hlavně že tu maj 4 stojany Essence, stojan Miss Sporty a asi 6 stojanů L'oréal. Takže jsem odešla domů skoro s prázdnou. (mám korektor od F&F, 30% sleva platí na celý sortiment kosmetiky F&F, takže poklud máte zájem něco vyzkoušet, je nejvyšší čas :) )

Prostě...jsem z toho trochu rozčarovaná. Štve mě, že máme plný drogrie Miss Sporty a S-he a Manhattan nám zrušej i na tom jednom jedinym místě kde ho prodávali, aby ho mohli nahradit kosmetikou kterou člověk sežene na každym kroku... Jako jo, Manhattan se dá sehnat třeba zde  nebo tady. Jenže je tam toho maličko... a o svojí mašličkový rtěnce si můžu nechat jenom zdát :(

Ale víte co? Pokud všechno vyjde, pojedeme s přítelem v červnu do Drážďan. A tam vezmu Manhattan útokem! :D

Doufám že jsem vás moc nenudila, přeju vám krásný víkend a pozor na ten dnešní pátek 13 :))

6 komentářů:

Martina řekl(a)...

Nechci kecat, ale myslím, že jsem Manhattan stojan viděla na Chodově v jedné z parfumerií. Bylo to někdy před Vánoci, už si nepamatuju přesně. Držím palce, ať mašličkovou rtěnku seženeš :)

Suzie řekl(a)...

Jeeee Marti, to bys mě potěšila! :) Na Chodově jsem pečená vařená, tak to musím prozkoumat, děkuju za tip :)

xPlanetkax řekl(a)...

Chtěla jsem tě poprosit, jestli bys neudělala recenzi na Alverde sprej. A teď koukám, že už se brzy chystá :))Tak jsem ráda. Já jdu teď psát recenzi na dvě věci z nové kolekce :))

Anonymní řekl(a)...

ja sa dosť teším na tu recezniu fixatóru..:) už nech tu je!:)

Anastasia a Terezka řekl(a)...

mě ten manhattan taky mrzí, je to kvalitní kosmetika za dobré peníze :/ ale co se dá dělat, sortiment kosmetiky v čechách je dost omezený, stačí vyjet za hranice a v drogeriích je to úplně jiný svět...

Limett řekl(a)...

V Brněnským Tescu maj od Manhattanu akorát make-upy, korektory a nějaký mycí gely :-/