neděle 15. ledna 2012

Work it, move that thing, crazy

Ještě než nafotím lak od Essence z Vampire's Love collection, nejdřív pár slov o víkendu. V pátek jsem šla .do práce, protože potřebuju peníze. Ale naštěstí jenom od 2 do 8, takže pohoda. Vesměs jsem akorát střídala bary a pak byla na restauraci. Byla to nuda, protože tam skoro nikdo nebyl. Akorát jsem šílela ze sněhu, protože chvíli padal, pak zas nepadal a já měla jet za přítelem a děsila se, že silnice budou jeden led a já skončim ve škarpě :D. Naštěstí se nic takovýho nekonalo, po sněhu v Jenštejně ani památky.

,,Pracovní make-up" 


Celej víkend byl ve znamení The Simpsons (a WoWka a NHL, ale pšt:D) takže těžká pohoda. Zejtra zas do školy a pak zas a zas a pak (asi) pracovní víkend :/

4 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Ahojky, snad se nebudeš čertit nad trochou kritiky, ale co jsem vypozorovala, tak nakupuješ dost kosmetiky a taky ji asi dost používáš. Nicméně tvoje líčení na mě působí takovým ušmudlaným dojmem. Z vlastní zkušenosti ti můžu poradit, že je důležitější kvalita než-li kvantita. Tak radši trochu šetři a kup si něco pořádného , než něco za 30kč z výprodeje, co už je dost možná po splatnosti, přece jen mnoho těch výrobků vydrží dlouhou dobu, takže to není o tom, že bys každý měsíc musela kupovat nové věci...A věřím, že i tvá pleť ti bude vděčná. B.

Suzie S řekl(a)...

Anonym - určitě se nečertím, konstruktivní kritika mi rozhodně nevadí. Taky mi připadá, že to na těch fotkách vypadá ,,ušmudlane" - ale fakt, naživo v zrcadle mi připadá, že to vypadá dobře a fotky to zkazí. Tak nevím, jestli mi zrcadlo lže, jestli si lžu sama sobě nebo jestli to opravdu kazí foťák. Nechci se tím ale vymlouvat, jenom je mi líto to na ten blog nedat, když jsem se půl hodiny snažila fotit:D. I tak spoustu věcí co vyfotim nakonec na blog nedám.
Je fakt, že si chci kupovat dražší kosmetiku, ale ne teď - dlouho jsem se malovala akorát stylem linka nahoře, linka dole a konec. Sama nevím, jaké stíny ke mě jdou, jaká tvářenka mi vyhovuje, jaký make-up je nejlepší, jaká rtěnka sedí mým rtům. Takže se snažím kupovat si různé věci a testovat.
Díky za návštěvu i za komentář. Konstruktivní kritika je stokrát lepší, než komentář stylem: Jéé, to je hezký. Btw u mě je giveaway, zúčastni se! Budu ráda pokud jsem ještě někdy zavítáš :)

Anonymní řekl(a)...

Do teď jsi určitě za tu levnou kosmetiku suma sumárum utratila strašně moc peněz.Tak bych ti poradila jediné - zjisti si v parfumerii , kdy dělají akce na líčení třeba Max Factor nebo Bourjois - nebo nějakou jinou značku, od které dostaneš kvalitu za rozumnou cenu. Paní by tě měla nalíčit podle tvého barevného typu a i technika a použité produkty by měly odpovídat proporcím tvého obličeje...Nemusíš nutně hned nic kupovat, ale už budeš vědět, jak na to, až našetříš, koupíš. Můžu ti říct, že já sama si třeba kupuju 1 paletků stínů (je tam vždy 5 stínů) za rok. Líčím se denně, paletek mám celkem 5 a pořád všechny používám. Ještě jsem ani jednu nevypotřebovala. Stíny to jsou, pravda, drahé, ale je to investice do budoucna. Podle mě pořád lepší než mít mnoho produktů, které použiješ třeba jen párkrát. Tak Ti přeji hodně štěstí.
B.

Suzie S řekl(a)...

B - díky za tip, s těma parfumeriema mě to taky napadlo, ovšem ne vždy tam pracují odbornice, co jsem tak slyšela...takže mám z toho taky trochu strach, že mi ta rada bude vlastně k ničemu.
Ale mohla bych to zkusit. Já nemám problém s tím, že bych neměla peníze (teda, extra vyskakovat si nemůžu, ale díky příjmům z brigády si žiju dobře) na dražší produkty, ale jak jsem psala, že spíš nevím co přesně koupit.
Od Maybelline mám několik stínů a řasenky a je to parádní značka, od Bourjois jsem chtěla tvářenku, ale asi pět minut jsem je v parfumerii očumovala, prodavačky moc nejevily zájem a povídaly si, tak jsem si řekla ,,trhněte si nohou, mohly jste mít kšeft" a odešla :D