pondělí 2. ledna 2012

Silvestr a věci okolo....

Tak samozřejmě musím napsat něco o Silvestru. Původní plán mi padnul, a tak hrozilo že budu sedět doma s přítelem u televize. No, hrozilo... asi jsem dospěla a tak pro mě vidina Silvestra doma není tak tragická jako v šestnácti. Nicméně nakonec jsme šli slavit do bytu přítelova kamaráda, kde byl ještě další kamarád a jeho brácha. No... teď jste se v tom asi trochu ztratili, co?:D. Jednoduše řečeno, slavili jsme v bytě a já tam byla jediná holka mezi čtyřma klukama.
O půlnoci jsme na balkoně bouchli šampanský a koukali na ohňostroj. Odtud jediná moje fotka. Fotil to přítel na mobil, takže kvalita nic moc a já už taky nebyla nic moc:D.  Oblečení jsem zvolila jednoduché, černé legíny a dlouhé tričko s flitry (není to vidět, ale přes celý ten obrázek jsou průhledné flitry). Původně jsem chtěla jít na podpatkách, ale jelikož jsme měli v plánu jít v noci k přítelovi domů asi 4 kilometry pěšky, tak jsem zvolila válenky.Na rtech mám fixu na rty od NYC a tu musim vážně pochválit. Nanesla jsem jí před odchodem z domova (cca v půl osmé) a opravit jsem jí chtěla cca v 10, ale nic k opravě nebylo, opravdu krásně držela až do ranních hodin. A to jsem jela a pila. 

Ještě bych se ráda zmínila o tužkách Very Me od Oriflame, které jsem si nedávno koupila. První věc co m překvapilo, že jsou tak maličké (na fotce v porovnání s ELF štětcem a Rimmel stínem).


A pigmentace? Škoda mluvit. Fotka dole je s bleskem. Ok, chápu, že blesk vyžírá barvy, ale... ty tužky prostě nebarví vůbec. Já je koupila za asi 30kč kus a ani za ty drobný nestojej. Normální cesta je myslim 99 a to mi připadá za minitužtičky fakt zlodějna,... no ještě, že je můžu vrátit...


PS: Změnila jsem název blogu na Hard to resist - Žoužel bloguje. Hard to resist je podle laku od Essence :)

PS2:Všechno nejlepší všem mým čtenářkám (čtenářům?:D) do nového roku :)


1 komentářů:

Žanet řekl(a)...

Ty tužtičky jsou na prd.. Mám zelenou a je mi k ničemu.. Navíc je tak prťavá, ta cena je rozhodně přehnaná vzhledem k jejich velikosti :-(