pondělí 5. prosince 2011

3/10

Zdravím, tak jsem tu opět  se svým každotýdenním reportem. Musím říct, že jsem se dost držela. Nakoupila jsem akorát něco z oblečení, jenže...to je zaprvé povoleno a zadruhé v podstatě nemám žádné oblečení na zimu.

Tak jsem konečně dopatlala tenhle hnusnej balzám na rty. Nic proti labellu, ale tohle je hnus. Že nic moc hydratace se dá po těch letech co ho mám pochopit. Ale ta odporně sladce růžová a bílej shimmer - to se fakt odpustit nedá. Ještě že je to pryč.

Čistící masku jsem koupila nedávno asi za 30 korun a nyní přišel čas jí vyzkoušet. Konzistence bláto, voní po čokoládě. Měla jsem chuť to sníst, ale naštěstí jsem se udržela. :D. Jinak je fajn, mám docela dobrej pocit čistý pleti... takže si jí asi koupim znova.


Šampon od Oriflame Nature Secrets pro barvené vlasy s výtažkem z borůvek. No, o tom výtažku by se dalo pochybovat (leda snad výtažek z nějaký chemický baňky), ale po borůvkách naádherně voní. Že by mi nějak ošetřoval barvené vlasy...no, o tom by se dalo polemizovat, nicméně vlasy mám fakt krásné a nemusím je mýt tak tři dny. Ještě, že tu mám jeden větší v záloze. 


0 komentářů: