pondělí 7. listopadu 2011

Proměnlivý lesk na rty Essence - Tint it!

Lesky Tint it' se mi moc líbí, tohle je druhý odstín, který jsem si koupila. Ten první je 02 Turn to lucky (píšu o něm zde), tohle je odstín 01 Turn to happy. Vůni má stejně příjemnou jako jeho kolega. Tedy příjemnou pro mě, četla jsem už i reakce, že voní moc chemicky. Barevně je trochu výraznější než ten druhý odstín (ale to není tak těžké, protože odstín 02 na rtech v podstatě není znát). Výdrž má dost dobrou, sice se po chvilce ztratí lesk, ale barva na rtech zůstává. A vydrží celkem dost dlouho. Takže je to spíš taková lehká rtěnka, dá se říct. Na lesk to má totiž docela velkou pigmentaci podle mě.
Štve mě akorát to pitomý dávkování. Je to klasická tubička a ze začátku jsem se tubičky jenom dotkla a už mi z ní vyteklo až moc lesku. Po chvilce používání musím tubičku hodně mačkat, aby z ní vůbec něco vylezlo. A to lesk určitě nemám dopotřebovaný.
Jinak lesk na obaluje slibuje měnění barev dle nálady. Ne, nejsem tak naivní, abych tomu věřila. Ale stejně jsem myslela, že bude měnit barvy třeba v závislosti na teplotě. No, tak jsem se spletla a nemění vůbec. Ale ani mi to nevadí, je fajn i tak. Nicméně, příště ho asi nekoupím, není to věc, bez které bych nemohla být.


fotka mých rtů bez čehokolivpo nanesení lesku


cca po půl hodině po nanesení... opravdu žádnou změnu nevidím, možná je trošičku růžovější  odstín, ale to je tak všechno2 komentářů:

Jay Donleck. řekl(a)...

Zrovna před pár minutami jsembyla v Rossmannu a rozmýšlela se,jestli se ten lesk koupit.Potom ještě o několika řasenkách a nakonec mám od essence balzám na rty a ten vanilkový krém na ruce :))

Suzie řekl(a)...

ten krém chci taky :D ale nějak se nemůžu do toho Rossmanna dokopat...