čtvrtek 6. října 2011

Manhattan- Khol kajal eyeliner

Dnešní příspěvek bude trochu zmatený, tak se omlouvám. V první řadě bych chtěla zmínit kajalovou tužku na oči, kterou jsem si nedávno koupila. (Jaký je vůbec rozdíl mezi Kajalovou a normální tužkou? Myslela jsem, že tužka je prostě tužka, kdežto kajalová vypadá jenom takhle. No nic). Poprvé za svůj život jsem zavítala do My na Národce. Teda takhle, já tam chodila jako malá s mámou, ale to se tomu řikalo prostě Tesco. Od doby co je to My a hraje si to na luxusní obchoďák jsem tam nebyla. Nárdku mám asi 15 minut od školy, potřebovala jsem bílou tužku na oči, tak byl cíl jasnej.
A teď k tužce. Jsem s ní spokojená, nerozmazává se a píše pěkně. Ani není nějak třpytivá, což je jenom dobře. Akorát teda moc se s ní ještě neumím líčit, ale to se snad poddá. Cena asi 110 kč.


Já vim, že recenze nic moc, ale co taky napsat k tý tužce? Mám toho spoustu dalšího na srdci. Třeba jsem si koupila úžasný a dokonalý boty v New Yorkeru. A jenom za šest stovek. Asi jsem se zamilovala:D. Příteli se moc nelíběj, mně moc. Trochu Lady GaGa style, ale samozřejmě minimálně o půl metru nižší:D.

Další věc - ,,mé zboží bude v nejbližší době odesláno". A co že jsem si objednala? Onu vychvalovanou paletku 120 očních stínů. Posílá se ze zahraničí a tak se prý doba dodání může dostat až na 20 dnů, ve vyjímečných případech 35, ale ve skrytu duše doufám, že jí budu za dva týdny mít. 

Poslední, co mám na srdci je fakt, že ELF má den kdy je poštovné zadarmo. A tak si asi něco objednám. Svoje produkty mám vyhlídnuté, ale co kdyby mi někdo něco doporučil? :) předem děkuju za komentáře. Více o akci na elfím FB nebo i na českých stránkách

0 komentářů: