pondělí 19. září 2011

nákupy v Rossmanovi

Krásný deštivý den přeju. Půlku dne jsem strávila ve škole a druhou půlku prospala, protože jsem byla už od rána hrozně unavená. Každodenní muka vstát v 8 a pak se přinutit k cestě až na Dejvickou (ano lásko, já vim, že vstáváš v šest a jezdíš na Kobylisy). Škola sama o sobě je moc fajn, ale to cestování... Dneska jsem tam přišla asi 10 minut před začátkem školy a nikde nikdo. Tak mi to bylo divný a bála jsem se, že máme nějakou exkurzi a já na to zapomněla. Ale naštěstí ne, všichni včetně Kelly přišli pozdějc. No a tak jsme probírali věci z učebnice a najednou prej Kelly, kolik známe výrazů pro ,,to be drunk". Tak to byla docela sranda. A pak jsme přešli ještě na další level a to bylo souložit. Některý výrazy byly dost vtipný a pravděpodobně asi nepublikovatelný.

Nicméně cestou ze školy jsem se stavila v Rossmanu na Letný, kde nic neměli :D a u Bílý (nebo černý, mě se to vždycky plete) Labutě. Tam jsem si nakoupila nějaký věci. Od Essence, ostatní regály měli za pultem a  tak jsem si nemohla vybrat. Vezmu to zprava: SOS nail care balm (je fajn, krásně voní, hodně tuhej a připadá mi že docela hydratuje), Nail cuticle softener pencil (na nehtovou kůžičku, takovej olej v tužce nebo jak to říct:D voní po pomerančích), Rosewook sticks (na nehtovou kůžičku, ani nevim, proč jsem si je vzala:D), Multi action False Lashes Mascara (byla v akci, navíc jsem na ní slyšela dost chválu, tak proč to nezkusit?), Tip painter Ocean Breeze (z výprodeje, barva je spíše tyrkysová, na fotce s bleskem to vypadá jako tmavě modrá)


No a poslední úlovek je proměnlivý lesk na rty Tint it. Mám odstín 02 Turn to lucky. V tubičce je oranžový, ale na rtech (jak můžete vidět na fotce) bezbarvý. Barvu mi ale bohužel nezměnil:D. Na rtech je moc příjemný, a ta nádherná vůně...jako bonbony... musim sehnat i další odstíny, problém je, že jsou ty lesky všude vyprodané :D

0 komentářů: