čtvrtek 29. září 2011

7-make up faktů u mně

Spousta bloggerů (no, spíš bloggerek:D) se téhle akce zúčastnilo a jelikož mi je zle a nudim se, tak nechci zůstat pozadu. Nikdo mě netagoval, nikdo mě nenominoval, takže se drze nominuju sama.

1.nikdy nepoužívám tvářenku - jo, je to tak. Já ani sama nevim, jak se používá. Pamatuju si, že jako mladší jsem dostala takovou paletku, kde byla tvářenka a že se to podle názvu maluje na tváře. Pak jsem jí použila ve třinácti, když jsem hrála Marfušku. A vlastně se mi tu jedna válí, dostala jsem jí od Verunky k osmnáctinám. hm, tak jsem přečetla pár návodů na netu, tvářenku vyzkoušela a vypadám jako idiot. Pokud máte někdo tip, jak blbečka naučit s tvářenkou, sem s ní. Ale, my asi nikdy moc nebudeme kamarádi, protože...

2.ráda vypadám jako mrtvola -teda, jakože ne sežraná od červů a tak, ale prostě mám ráda make-up světlej as much as possible. V létě úplně nenávidim opalování a zvlášť obličeje. Takže nějaký bronzery a tak, to pro mě vůbec neni. Hodí se vůbec k bledýmu obličeji tvářenka?

3.občas se neodličuju  - a pak ráno vypadám jako panda. Jo, stydim se za to, ale občas se na to (hlavně ve večerních hodinách) vykašlu. Jindy se ale naopak svýmu ksichtíku věnuju dost - čistící gel, pleťová voda, oční odličovač, noční krémíček... ale každej den neni posvícení.

4.mám jenom 2 rtěnky -a to odstín nude (Oriflame) a řvavě rudou (Rimmel). Zbytek mých početných zásob tvoří lesky na rty a balzámy.

5.razím heslo do it yourself -takže si sama barvim a stříhám vlasy. A vypadá to podle toho.

6.nepochopila jsem, k čemu jsou paletky na obočí -tudíž je asi nikdy nepoužiju. A nevadí mi to.

7.bez make-upu jsem nahá -ale nevadí mi chodit nahá před přítelem. Do školy a na nákup bych ale nahá nikdy nejela.

Tak snad jste se o mně něco dozvěděli. Po publikování mě určitě napadne ještě asi spousta věcí, který jsem zapomněla, ale to jsem celá já. Třeba teďka. Vůbec jsem nenapsala, že moje nejoblíbenější líčení zahrnuje černou linku nad okem (protáhlou nahoru, teď je in tomu řikat ,,linka Amy Winehouse", ale já tomu tak neřikám, poněvadž jí nesnášim). Tak teď už to víte.

4 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Ááá, supr blogííís!!:-))) Jseš vtipná! Ale trošku mi tu chybí nějaký info ohledně tužek na oči a řasenek, co ty na to? Prosím prosím, smutně koukám :):*

Suzie řekl(a)...

chystám se na řasenkovej speciál, protože jich mám spoustu a další chci objednat :D

trb řekl(a)...

tvářenka pro mrtvolu: růžová (pokud jsi studený typ) nebo nějaká broskvová (pokud jsi teplý typ). já mám taky hodně ráda hodně světlý makeup a vždycky mi přijde, že teprve růžová /fialová tvářenka tomu dodá šmrnc... no ale nutit tě k tomu nebudu, neboj.

Suzie řekl(a)...

tak zkusím asi tu broskvovou, díky za tip :) ale bude to chtít hodně a hodně cviku :D