sobota 7. listopadu 2009

Queenie 6.11,09, Vagon

Buď seš teplej, mrtvej, nebo Freddie Mercury

Měsíc se s něsícem sešel a opět jsme tu měli Queenie. Původně jsem ani jít nechtěla, ale protože ve 14 nenalejvaj, tak jsme spadli do Vagonu. Ze známejch tam moc lidí nebylo, akorát Verča, Danča a Macek. A samozřejmě Lin a spolu s ní Krystyján, Marcel, Ondra a Adam. A byla to sranda, kalilo se hodně. Měla jsem jenom dvě piva a panáka, ale nebyla jsem opilá. Ale asi to tak vypadalo, páč jsem si ten koncert fakt užívala.
Zaprvý musim vypíchnout '39, protože byla fakt úžasná a překvapilo mě, že jí zas po dlouhý době hráli. Pomyslnou jednčku maj kluci i za Too much love will kill you, Save me a Say it's not true. Mínus maj ale za BoRhap, kterou hráli ,,normálně"-veprostřed nebyla jako vždycky Killer Queen a Hard life, ale pustili tam tu operní část. Michal taky posral text u TATDOOL a už mě moc nebaví pařit na Tie a Hammer.... chyběl mi Back chat a Love kills:)
Atmosféra byla nezapomenutelná. Myslela jsem, že moc lidí nepůjde, když je za dva tejdny Vzpomínka, ale bylo docela plno a spoustu lidí pařilo. Hlavně ta naše grupa. To bylo snad poprvý, co se na Queenie pogovalo. A celkově to tam bylo dost rozjetý, lidi hodně zpívali (třeba začátek i want to break free,to byla paráda) a celkově si to užívali.

0 komentářů: