úterý 25. srpna 2009

Madonna

Jenom abyste si nemysleli, já jsem na ten koncert nešla. Platit takový prachy za to, abych stála v blátě/seděla na kopci...tak blbá nejsem.
Už když jsem jela z práce, tak na protilehlym kopci postávalo docela dost lidí. Šeberv byl uzavřenej, stejně tak jako jeden pruh z opatova, kudy chodili ty lidi. A taky byl uzavřenej výjezd z dálnice. Já měla v sedm sraz s Koštětem, ejdřív jsme se tam šli podivat, pak šli do šeberova pro víno, pak ke kopci, pak zpátky k Madonně a nakonec jsme to zapíchli u nás na zahradě. S pouhým tříhodinovým zpožděním jse zaslechli první tóny Madonny. A tak jsme sebrali houbu a šli tam. A seděli jsme za páskou a Koště byl ten, co tlačil to auto a pak policajt na mě šahal a tak. Ale hlavně jsme jako občani české republiky museli stát ZA PÁSKOU.
A hudebně teda Madonna nic moc, ale to se dalo čekat. ,,zpěv" byl většinou z playbacku a nebo upravovanej, já se vtom nevyznám. Teda v pár písničkách ne...bohužel. Ale to obří M jako Amway bylo dobrý. Taky tam hrála poctu Jacksonovi, což (ač Jacksona ráda nemám) byla asi nejlepší písnička večera.... Jak to nazval Koště, byla to taková diskotéka pod širym nebem. Kdybych na zahradu vytáhla pořádný repráky a pouštěla CD, tak to vyjde úplně nastejno. Ale byl to fakt zážitek, eště nikdy jsem nebyla vožralá a nekouřila na místě, kde bylo tak 50 policajtů v okruhu tří metrů...

0 komentářů: